Kétgólos hátrányban a DVSC

Bern, 2014. augusztus 21., csütörtök (MTI) - A magyar bajnok Debrecen 3-1-es vereséget szenvedett a svájci Young Boys otthonában a labdarúgó Európa Liga-selejtező negyedik, utolsó fordulójának első, csütörtöki felvonásán.

A hazaiak Raphael Nuzzolo révén szereztek vezetést a 26. percben, de a szünet előtt Ibrahima Sidibe egyenlített. A második félidőben viszont már nem érkezett magyar válasz Renato Steffen 67. és Michael Frey 87. percben szerzett góljára.

A főtáblára jutásért zajló párharc visszavágóját egy hét múlva Debrecenben rendezik.

Európa Liga-selejtező, 4. forduló, első mérkőzés: Young Boys (svájci)-Debreceni VSC 3-1 (1-1), Bern, 2000 néző, v.: Hagen (norvég), gólszerzők: Nuzzolo (26.), Steffen (67.), Frey (87.), illetve Sidibe (39.), sárga lap: Bertone (70.), illetve Korhut (61.), Zsidai (66.).